מצבר לאופנוע

כאשר מופיעות בעיות עם התנעת האופנוע, בעיקר אחרי שעות רבות ללא נסיעה (בבוקר למשל) ודרושות התנעות רבות לצורך הנעת האופנוע, יתכן ויש צורך בהחלפת המצבר לאופנוע. המצברים לאופנוע מחזיקים בדרך כלל לתקופה של שנתיים אך הכל תלוי גם בשימוש האופנוע באופן שוטף. בכדי להחליף מצבר לאופנוע בכל מקום בו אתם נמצאים, אין צורך להגיע במיוחד למוסך לצורך החלפת המצבר. היום ניתן להזמין ניידת שירות אשר תבדוק את המצבר של האופנוע שלכם ותתאים את המצבר לסוג האופנוע ולאופן השימוש שלכם בו.

סוגי מצברים לאופנוע

בין סוגי המצברים הקיימים לאופנועים ניתן למנות 3 סוגים עיקריים:

  • מצבר ליתיום: נחשב למצבר חדש יחסית בשוק המצברים המסוגל לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים.
  • מצבר פתוח: נדרשים למילוי במים מזוקקים על מנת שיתחילו לעבוד וזקוקים למעקב שוטף אחר מצב כמות המים המזוקקים במיכלים של המצבר.
  • מצבר אטום: מצבר איכותי אשר אינו דורש מילוי או תחזוקה אלא נדרש רק לבדוק מדי פעם את המצבר ולראות האם מופיעות נזילות.

מצבר לאופנוע

חברת 'שמש מצברים' היא חברת המצברים המובילה בישראל לשירות תיקון והחלפה של מצברים עד הבית. שירותי החברה כוללים הגעה של ניידת שירות עד אליכם ברמה הגבוהה ביותר עם צוות מקצועי הכולל מומחים מתחום המצברים המטפלים בכל סוגי הרכבים ויודעים להתאים את המצבר הטוב ביותר במיוחד לסוג הרכב שלכם.

או מלאו פרטי וקבלו וניצור קשר:

בחירת המצבר לאופנוע על-פי שימוש

ישנם סוגים שונים של מצברים לאופנועים והם מגיעים במגוון רחב מאוד של אמפר Ampere. הבחירה הנכונה של המצבר צריכה להיות בהתאם לסוג האופנוע כמובן ובהתאם לשימוש שלכם במצבר. ניידת שירות לטיפול במצברים לאופנועים, תגיע עד אליכם ותוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לבחירת המצבר המתאים ביותר לשימוש שלכם באופנוע.  

הזמנת ניידת שירות להחלפת מצבר לאופנוע

בכדי להחליף את המצבר שלכם באופנוע בצורה יעילה ומקצועית, מומלץ לכם לפנות לניידת השירות של חברת "שמש מצברים"! חברת "שמש מצברים" תשלח אליכם ניידת שירות עם אנשי מקצוע של החברה אשר יטפלו באופנוע שלכם ויבצעו בדיקה מעמיקה לבעיית המצבר שלכם. במידה ויהיה צורך בהחלפה של המצבר, צוות השירות של חברת "שמש מצברים" יתאים לכם את המצבר לאופנוע על-פי סוג האופנוע, הדגם שלו ועל-פי השימוש שלכם באופנוע ביום יום.

מצבר לאופנוע של חברת "שמש מצברים"

צוות חברת "שמש מצברים" מזמין אתכם ליצור קשר כבר עכשיו עם נציגי החברה ולהזמין ניידת שירות עד אליכם לבדיקה והחלפה של המצבר באופנוע שלכם!